Vytisknout

ATC-Tower-Series-Speakers2Firmu ATC založil Bill Woodman v polovině 70. let, prvních dvacet let se věnoval výhradně profi sektoru. V současnosti ATC nabízí širokou škálu reprosoustav v pasivním i aktivním provedení, mezi její klienty patří hudebníci a nahrávací studia světového formátu jako např. Peter Gabriel, členové skupiny Pink Floyd, Lenny Kravitz, Sony Studio New York City či Telarc a mnoho dalších. Etalon dosažitelného se jmenuje ATC. 

VÍCE INFORMACÍ

WEB VÝROBCE: http://atcloudspeakers.co.uk/

 

CENÍK

TESTY

Vytisknout

                                                                                                             

ADESKVC1

Vinyl Cleaner PRO od Audio Desk Systeme představuje oproti konkurenčním výrobkům  odlišnou  filozofii čistění vinylových LP desek.

Německý konstruktér Rainer Gläss, sám velký příznivec analogového zvuku, po neuspokojených zkušenostech s běžnými zařízeními pro čištění analogových desek přišel po čtyřletém výzkumu  s vlastní unikátní konstrukcí pračky vinylových LP desek, které mu přinesly celosvětové uznání a v součastnosti představuje najdokonalejší formu čištění  vinylových LP desek.

Vinyl Cleaner je první a zatím jediný přístroj pro čistení vinylových LP desek, který kombinuje ultrazvukový čistící proces založený na kavitáciji , spolu s konvenčním mechanickým čištením pomocí rotujícich valců z mikrovlákna. Kavitace je proces známý z mechaniky tekutin, který spočívá v případě tohoto zařízení ve vytvoření procesu velkého množství explodujících mikroskopických vákuových bublin, které vyvolávají jednotnou vlnu šířící sa kapalinou. Nekonečné množství mikro-výbuchů doslova vytrhává všechny nečistoty z drážek LP desek.

Všechno, co je potřebné udělat pro dokonalé vyčištění vinylu, je vložit LP desku kolmo do pračky a zapnout tlačítko start. Následně se spustí plně automatický, přibližně šestiminutový proces čištení a sušení LP desky. Po spuštení procesu se čistící vana automaticky naplní kapalinou až téměř po středovou rysku a deska sa pomalu roztočí. Z každé strany k LP desce prilnou dva speciálně navržené čistící válce vyrobené z mikrovlákna, rotující v opačném směru. Zároveň specializovaný ultrazvukový proces důkladně odstraňuje i ty najmenší částice nečistot z drážek LP desky. Úlohou rotačních válců není jenom povrchové čištění desky , ale hlavně důležitá funkce  a to je odvádění  čistící tekutiny směrem od povrchu desky k filtrům, přez které kapalina proudí. Odvádění a filtrování použité tekutiny je velice důležité, protože nečistoty odstráněné z drážek ultrazvukem by se jinak mohli znovu dostat do drážek LP desek.

 

Pred závěrečným sušením sa kapalina automaticky odčerpá z čistící vany zpět do zásobníku a posledním krokom čistícího procesu je sušení obou dvou stran LP desky součastně přez vzduchové filtry za pomoci dvou vysokovýkonných ventilátorů, které sají směrem od povrchu desky bez vytváření STATICKÉ ELEKTŘINY. Klasické běžné vákuové pračky při odsávaní kapaliny spůsobují  třením  silný a hlavně nežádoucí statický náboj. V případe pračky od Audio Desk Systeme žádný statický náboj nevzniká!. Konec procesu oznámí zelená dioda se zvukovým signálem .Tímto je LP deska připravená na poslech.

Aby bylo možné vyčistit LP desku co najlépe, používá se originál koncentrát , který sa přidá do cca 4,5 litrů destilované vody. Koncentrát není vyrobený na bázi alkoholu,ale základem jsou biologicky  rozložitelné směsi s vynikajícími čistícími a hlavně antistatickými vlastnostmi. Jedno balení koncentrátu vydrží, v závislosti od znečištění LP desky, na sto čistících cyklů. Filtr čistící směsi stačí vyčistit (promýt) destilovanou vodou. Pro rotační čistící válce uvádí výrobce minimální životnost až pětset čistících cyklů. Všechny náhradní(vyměnitelné) díly je možné kdykoliv dokoupit.

 

 

VÍCE INFORMACÍ

 

WEB VÝROBCE: http://www.audiodesksysteme.de/index.php/en/

 

CENÍK

TESTY

Vytisknout

naimJsem jiný - jsem jedinečný. Tak by mohlo znít motto firmy Naim Audio. Její zesnulý zakladatel Julian Vereker obdržel v polovině devadesátých let řád Britského impéria (MBE) za celoživotní práci v oblasti audio elektroniky a za velké exportní úspěchy, které řadí firmu Naim mezi nejúspěšnější highendové audio firmy.

VÍCE INFORMACÍ

WEB VÝROBCE: http://www.naimaudio.com 

 

CENÍK

TESTY

Vytisknout

PASS LABSŘada X americké firmy Pass Labs přináší převratný koncept řešení špičkových audio zesilovačů. Klíčovou technologií je topologie obvodů, pojmenovaná autorem supersymetrie. Výsledkem je přibližně 1/100 zkreslení v porovnaní s původním nesupersymetrickým zesilovačem. První komerční implementací byl předzesilovač Aleph P z roku 1994. Z téhož roku pochází i registrace patentu. Recenzenti časopisu Stereophile ohodnotili tento model zařazením do třídy A, což znamená cosi jako "lépe to již nejde". To se ostatně stalo dobrou tradicí firmy u všech doposud testovaných produktů! Výsledkem evoluce je řada X poprvé používající princip supersymetrie pro výkonové zesilovače. Prvním byl nejvyšší model řady X1000 s hrdým výkonem 1000 W do zátěže 8 ohmů. 

VÍCE INFORMACÍ

WEB VÝROBCE: https://passlabs.com/

 

CENÍK

TESTY

Vytisknout

spendorSnad žádný jiný výrobce reproduktorových soustav nedosáhl za posledních třicet let takového statutu u audiofilů a profesionálních zvukařů po celém světě jako firma Spendor. Nechce se nám ani věřit, že od vzniku legendárních modelů Spendor BC1 a LS 3/5 nás dělí již tak dlouhá doba. Modelová řada S vychází a staví na těchto třiceti letech tradice dokonalého zpracování a jedinečného zvuku. V této sérii jsou použity měniče, které si Spendor vyrábí sám a to s maximální přesností a s nejvyšší možnou kvalitou zpracování. Série S zvukově navazuje na firemní předchůdce s novým, elegantním provedením.

VÍCE INFORMACÍ

WEB VÝROBCE: http://www.spendoraudio.com/

 

CENÍK

TESTY

Vytisknout


concept img01

TAD Labs se zaměřuje na tyto základní filozofické body:
- maximalizovat potěšení z vlastnictví a poslechu produktů TAD
- všechny produkty musí být vyrobeny ručně z nejkvalitnějších materiálů a nejnovějších technologií
- nejnovjější oborové poznatky se musí v TAD aplikovat do typického vzhledu

WEB VÝROBCE: http://www.technicalaudiodevices.com/

 

          CENÍK

          TESTY

Vytisknout


Tara Labs

Kabeláž Tara Labs od svého vzniku v roce 1986 patří k naprosté světové špičce a dlouhodobě slouží jako reference předních recenzentů magazínů jako Stereophile nebo The Absolute Sound.

WEB VÝROBCE: http://www.taralabs.com/

 

          CENÍK

patička

Lubomír Kubias - HIGH END PARDUBICE | +420 777 211 069 | highendpardubice@gmail.com | Pod Dubem 2 / 530 02 Pardubice

Designed by Pixelsparadise.com